GittiGidiyor İndirim Kodu & Kampanya Kuponu | Temmuz 2022

GittiGidiyor Günün İndirim Fırsatı


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

50 TL GittiGidiyor Visa İndirimi


Bu kuponun süresi doldu ama deneyin

75 TL GittiGidiyor Chip-Para Fırsatı


Bu kuponun süresi doldu ama deneyin

GittiGidiyor SüperMarket Günleri


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

75 TL GittiGidiyor WorldPuan


Bu kuponun süresi doldu ama deneyin

75 TL GittiGidiyor Bonus Kampanyası


Bu kuponun süresi doldu ama deneyin

75 TL GittiGidiyor MaxiPuan


Bu kuponun süresi doldu ama deneyin

Gittigidiyor İndirim Kodu

Akla gelebilecek her türlü ürünün bulunduğu Gittigidiyor, 2007 yılında eBay ortaklığıyla internetteki konumunu sağlamlaştırdı ve en güvenilir online alışveriş sitelerinden biri oldu. Gittigidiyor açık arttırma ve müzayede sitesi olarak başladığı online alışveriş sürecinde, bugün hem satıcı hem de alıcı için en güvenilir ortamı hazırlayarak en çok tercih edilen alışveriş sitesi konumuna ulaştı. Bugün Gittigidiyor’da iğneden ipliğe her türlü ürünü bulabilmek mümkün. tikokupon ekibi olarak paylaştığımız Gittigidiyor indirim kuponu ve kampanyaları sayesinde de yapacağınız alışverişlerde Gittigidiyor indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

725-1-gittigidiyor-indirimleri

Gittigidiyor indirim kuponu, Gittigidiyor’dan alışveriş yapanlar için ek bir indirim sağlar. Kısa bir süre için geçerli olan Gittigidiyor indirim kuponları ile beraber kampanyalar ve kampanya kodlarını da buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İndirim kuponu kampanyalarının yanısıra Gittigidiyor banka kampanyaları, Gittigidiyor indirim günleri ve fırsat ürünleri, kargo bedava kampanyaları da yine dönemsel olarak yayınlanan kampanyalar arasında. Alışveriş yaparken yararlanabileceğiniz indirim kuponu ve kampanyalar sayesinde Gittigidyor’daki alışverişinizi keyifle tamamlayabilirsiniz.

Gittigidiyor İndirimleri ve Fırsat Ürünleri

Gittigidiyor günün fırsatı başlığı altında her gün yeni ürünleri görücüye çıkartıyor. Kısa süre için ve/veya stokla sınırlı olan fırsatlar Gittigidiyor alışveriş sitesinden takip edilebileceği gibi, diğer indirim kuponu ve indirim kampanyaları için tikokupon.com’un Gittigidiyor sayfasına bakabilirsiniz. Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi konumunda olan Gittigidiyor’da yılın belli dönemlerinde indirim kampanyaları yer alıyor. Yaklaşan özel günlerde Gittigidiyor fırsatlarına göz atabilirsiniz. Mesela sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yaklaşan bayram dönemleri, okulların açılmasıyla beraber sunulan avantajlı kampanyalar ve belirli ürün gruplarındaki indirimler ile Gittigidiyor’dan avantajlı sipariş verebilirsiniz.

725-1-gittigidiyor-gunun-indirimi

Gittigidiyor fırsat ürünleri bölümünde “Günün Yıldız Fırsatları” adı altında pek çok ürün bulmak mümkün. Günün yıldız fırsatları sayfasında kategori bazında ayrılmış bölümden ihtiyacınız olabileceklere göz atabilirsiniz. Klimalar, ısıtıcılar, televizyon ve TV sistemleri, kozmetik ve parfüm fırsatları, kişisel bakım ürünleri, cep telefonları, bilgisayar ve tabletler, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar, ev-bahçe ve dekorasyon ürünleri, elektrikli ev aletleri, saat-gözlük, giyim ve aksesuarlar ve daha sayamayacağımız kadar pek çok ürün fırsat ürünleri bölümünde ekstra indirimlerle satışa sunuluyor. Tüm bunların yanısıra Gittigidiyor indirim kodu ve Gittigidiyor indirim kuponu sayesinde de yine tercih ettiğiniz ürünler için indirimli olarak siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Gittigidiyor hediye çeki (veya indirim çeki) kampanyaları sayesinde 2. alışverişlerinizde indirim kazanabilirsiniz. Hediye çekleri satın alım yaptığınızda hesabınızdaki “hediye çeklerim” bölümüne yansıyacak. Bir sonraki alışverişlerinizde bu hediye çekinin tutarı kadar indirimli alışveriş yapmış olursunuz.

725-1-gittigidiyor-indirim-firsati

Gittigidiyor Banka Kampanyaları

Gittigidiyor banka kampanyaları genellikle 15 ile 30 gün arasında değişen sürelerde peşin fiyatına taksit kampanyası ve özel indirim kampanyaları olarak karşımıza çıkıyor. Anlaşmalı bankalar ile düzenlenen bu kampanyalar kapsamında sürpriz bir indirimle karşılaşabileceğiniz gibi, sahip olduğunuz banka kredi kartı ile avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. Taksit atlatma, indirim veya indirim çeki şeklinde olabilecek bu avantajların yanısıra, yaptığınız alışverişlerde geçerli olacak Gittigidiyor indirim çekleri de sipariş verirken size anında indirim sağlayacaktır.

Gittigidiyor banka kampanyaları kapsamında hemen hemen bütün bankalarla dönemsel kampanyalar düzenliyor. Bunlar arasında en çok karşımıza çıkan Gittigidiyor world kampanyaları ve Gittigidiyor Bonus kampanyaları. Maximum karta özel avantajlar, Finanskart kampanyaları da yine en çok karşımıza çıkan Gittigidiyor kampanyaları. Banka kampanyaları indirim sağlayabilecek nitelikte olabilir. Tabii ki yapılacak alışveriş tutarına oranla puan kazanmak mümkün. Kazanılan bu puanlar ile bir sonraki alışverişlerde anında ekstra indirim alabilirsiniz.

Gittigidiyor Hafta Sonu İndirimleri

Gittgidiyor yılın belli bölümlerinde hafta sonlarına özel indirimler sunuyor. Kısa bir süre için geçerli olabilen hafta sonu indirimleri için yine tikokupon.com’un Gittigidiyor bölümüne bakabilirsiniz. Sizler için kampanya, indirim ve fırsatları bir araya toplayıp düzenli bir şekilde yayına alan tikokupon, ayrıca abonelik sistemiyle de tüm takipçilerini en son fırsatlardan haberdar ediyor. Gittigidiyor hafta sonu indirimleri belirli kategorilerde olabileceği gibi, yapılan alışveriş tutarına göre ek indirim sağlayan fırsat kampanyaları da olabilir. İhtiyacınız olan ürünleri satın almadan önce mutlaka takip etmenizi öneririz.

725-3-gittigidiyor-indirim-kuponu

Online alışverişi seviyorsanız Gittigidiyor’daki avantajlı kampanyaları da seveceksiniz. Avantajlı kampanyalar adı altında Gittigidiyor indirimleri çeşitli ürün gruplarında kendini gösteriyor. Bunlar arasında ev ve dekorasyon ürünleri, mutfak gereçleri, akıllı telefonlar, ve daha pek çok ilginizi çekebilecek ürünler yer alıyor. Tüm bu avantajları takip ederken Gittigidiyor indirim kuponu kullanarak özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Gittigidiyor’dan Nasıl Ürün Alınır?

Gittigidiyor ürün satışı yapmaz, satın aldığınız ürünler Gittigidiyor’a kayıtlı olan satıcılar tarafında gösterime sunulur. Gittigidiyor, satıcı olarak işlem yapan kullanıcıları ile alıcı olarak işlem yapan kullanıcıları arasında çok önemli bir konumu üstlenir. O da güvenli alışveriş konusu. Gittigidiyor’da 2 türlü satın alma seçeneği mevcut. Bunlardan birisi “hemen al” seçeneği. Bir diğeri ise “teklif ver” seçeneği. Hemen al butonu sayesinde beklemeden satın alma işlemi tamamlanırken, “teklif ver” butonu sayesinde ilgili ürün için bir fiyat teklifi verebilirsiniz. Satıcı teklifi onayladığında sipariş işlemi başlamış olacaktır. Ürünü satın aldıktan sonra satıcı 3 gün içerisinde kargolamak durumundadır. Ve kargo bilgilerini sisteme girer. Böylece siz de kargo takibinizi sistem üzerinden yapabilirsiniz.

725-1-gittigidiyor-nasil

Ürün elinize geçtikten sonra tekrar siteme girip ürünü onaylayabilir, ve ödediğiniz tutarın satıcının eline geçmesini sağlayabilirsiniz. Eğer ürün kusurlu ise onay vermez ve geri iade ederek Gittigidiyor güvencesi altında paranızı iade alabilirsiniz. Bununla beraber sistemde duran paranız yine bir kredi niteliği taşıdığından aynı şekilde farklı bir ürünü de satın alabilirsiniz. Tamamen size kalmış bir şey. Aldığınız ürünleri ve satıcıyı puanlayarak ve yorumlayarak diğer alıcılar için de bir referans oluşturmuş olursunuz.