% 70 Aliexpress Saat İndirimleri


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Saat Almak

Aliexpressten Saat almak isteyenler için % 70 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Takı/Saat/Gözlük kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Saat indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress ucuz saatler konusunda en çok talep gören yurtdışı alışveriş sitesi. Aliexpressten saat almak isteyenler için binlerce seçenek mevcut. Erkek ve bayan saatleri, dijital ve akıllı saatler, marka saatler. Mesela Rolex saat, Burberry saat, Beynar saat ve Bvlgari saatler gibi… Ayrıca saat aksesuarları, bileklik saat, bluetooth saat, saat kutusu, kordonu ve akla gelebilecek daha ne kadar saatle ilgili ürün varsa hepsi mevcut.

Aliexpress Saat Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Saat fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Saat kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Saat için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Saat Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Saat. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Saat alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Saat

Aliexpress Saat Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Saat alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Saat almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

         


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri