% 60 Aliexpress Elektronik İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Elektronik Almak

Aliexpressten Elektronik almak isteyenler için % 60 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Elektronik indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress elektronik eşya almak için çok çeşit bulunan en ucuz yurtdışı sitesi. Alınabilecek elektronik ürünlerden bazıları; elektronik sigara, elektronik saat, elektronik çakmak, elektronik nargile, çeşitli elektronik malzemeler, devreler ve hatta elektronik kaykay. Gümrüğe takılır mı? Eğer gümrük mevzuatına uygun bir ürün seçimi halinde gümrüğe takılmadan satın alabilirsiniz. Aliexpress’ten elektronik eşya alanların yorumlarına ve gümrük hakkında verdikleri bilgilere göz attıktan sonra alışverişi tamamlamak daha mantıklı olacaktır…

Aliexpress Elektronik Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Elektronik fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Elektronik kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Elektronik için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Elektronik Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Elektronik. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Elektronik alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Elektronik

Aliexpress Elektronik Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Elektronik alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Elektronik almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

       


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri