% 60 Aliexpress Drone İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Drone Almak

Aliexpressten Drone almak isteyenler için % 60 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji, Spor/Outdoor kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Drone indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Ucuz drone bulma konusunda Aliexpress en uygun sitelerden biri. O nedenle çok tavsiye ediliyor ve talep görüyor. Drone fiyatları Aliexpress’te uygun ve özellikle Drone yapmak için gerekli malzemeleri arayanlar Aliexpress sitesini tercih eder durumda. Mesela drone kit, drone parçaları, arduino drone gibi… Alınacak ürün seçimi sonrası mutlaka yorumları ve değerlendirmeleri okuyun. Kara verme sürecinde satıcının puanı dahi önemli…

Aliexpress Drone Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Drone fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Drone kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Drone için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Drone Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Drone. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Drone alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Drone

Aliexpress Drone Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Drone alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Drone almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: , ,

     


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri