% 60 Aliexpress Bıçak İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Bıçak Almak

Aliexpressten Bıçak almak isteyenler için % 60 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Spor/Outdoor, Ev/Dekorasyon kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Bıçak indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress bıçak alma konusunda ucuz fiyatlarıyla tüm dünyada en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri. Bıçak ürün grubuna dahil pek çok malzeme mevcut. Aliexpress bıçak bileme ve bıçak seti, kelebek bıçak, avcı bıçakları, solingen bıçak, fırlatma bıçakları, özellikle çok satılan maket bıçakları ve çatal bıçak takımları Aliexpress’te uygun fiyatla bulunabiliyor…

Aliexpress Bıçak Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Bıçak fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Bıçak kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Bıçak için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Bıçak Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Bıçak. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Bıçak alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Bıçak

Aliexpress Bıçak Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Bıçak alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Bıçak almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: , ,

         


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri