% 55 Aliexpress Telefon Kılıfı İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Telefon Kılıfı Almak

Aliexpressten Telefon Kılıfı almak isteyenler için % 55 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Telefon Kılıfı indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress telefon kılıfı almak isteyenlere oldukça çok çeşit ve ucuz fiyatlar gösteriyor. Her tür telefon için kılıf bulmak mümkün. Hem de her konsepte uygun. Örneğin; iPhone telefon kılıfları, Samsung telefon kılıfı, ışıklı telefon kılıfı, slikon telefon kılıfları gibi…

Aliexpress Telefon Kılıfı Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Telefon Kılıfı fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Telefon Kılıfı kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Telefon Kılıfı için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Telefon Kılıfı Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Telefon Kılıfı. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Telefon Kılıfı alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Telefon Kılıfı

Aliexpress Telefon Kılıfı Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Telefon Kılıfı alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Telefon Kılıfı almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

      


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri