% 55 Aliexpress Oyuncak İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Oyuncak Almak

Aliexpressten Oyuncak almak isteyenler için % 55 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Anne/Bebek/Çocuk kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Oyuncak indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpressten oyuncak almak isteyenler için binlerce güzel seçenek var. Oyuncak bebek, mutfak oyuncakları, oyuncak araba, ev, oyuncak sepeti, peluş oyuncaklar, oyuncak ayılar, tabanca, ahşap oyun mutfağı, bebek arabası, çocuklar için oyuncak dolabı ve daha pek çok çeşit saymakla bitmez. Aliexpress’ten oyuncak alırken seçtiğiniz oyuncak hakkında alanlar nasıl yorumlar yapmış mutlaka inceleyin. Ayrıca satıcının puanına da bakmayı ihmal etmeyin. İyi satıcı ve iyi oyuncak her zaman sizi memnun edecektir…

Aliexpress Oyuncak Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Oyuncak fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Oyuncak kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Oyuncak için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Oyuncak Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Oyuncak. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Oyuncak alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Oyuncak

Aliexpress Oyuncak Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Oyuncak alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Oyuncak almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

       


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri