% 50 Aliexpress Sırt Çantası İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Sırt Çantası Almak

Aliexpressten Sırt Çantası almak isteyenler için % 50 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Spor/Outdoor kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Sırt Çantası indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress’ten sırt çantası almak isteyenler için hem ucuz hem de iyi seçenekler mevcut. Alınabilecek sırt çantaları arasında bebek sırt çantası, laptop sırt çantası, pullu çantalar, okul sırt çantaları, anneler için uygun sırt çantası ve hatta kedi taşıma sırt çantası bile… Dilerseniz seyahat için kullanılabilecek çekçekli sırt çantası modellerine bakabilirsiniz. Ayrıca hasır yada bambu gibi malzemelerle hazırlanmış sırt çanta tipleri var…

Aliexpress Sırt Çantası Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Sırt Çantası fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Sırt Çantası kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Sırt Çantası için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Sırt Çantası Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Sırt Çantası. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Sırt Çantası alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Sırt Çantası

Aliexpress Sırt Çantası Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Sırt Çantası alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Sırt Çantası almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

        


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri