% 50 Aliexpress Çanta İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Çanta Almak

Aliexpressten Çanta almak isteyenler için % 50 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Ayakkabı/Çanta kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Çanta indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress’te çok ucuz çantalar bulmak mümkün. Hem erkek hem de bayan çantaların yanısıra çocuklar için okul çantası, çanta aksesuarları ve hatta çanta seti. Askeri çanta, bambu çanta vveya baykuş çanta gibi konsept çantalar da mevcut.

Aliexpress Çanta Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Çanta fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Çanta kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Çanta için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Çanta Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Çanta. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Çanta alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Çanta

Aliexpress Çanta Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Çanta alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Çanta almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

          


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri