% 50 Aliexpress Ayakkabı İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Ayakkabı Almak

Aliexpressten Ayakkabı almak isteyenler için % 50 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Ayakkabı/Çanta kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Ayakkabı indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress ayakkabı fiyatları çok ucuz ve binlerce çeşit bulmak mmümkün. Ayakkabı ile ilgili olarak marka ayakkabılar da var. Örneğin Nike ayakkabı ve Hummel ayakkabı en çok tavsiye edilenler arasında. Ayrıca bebek ayakkabısı, hatta barbie ayakkabı, spor ayakkabı gibi.

Aliexpress Ayakkabı Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Ayakkabı fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Ayakkabı kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Ayakkabı için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Ayakkabı Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Ayakkabı. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Ayakkabı alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Ayakkabı

Aliexpress Ayakkabı Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Ayakkabı alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Ayakkabı almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

        


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri