% 50 Aliexpress Araç Kamerası İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Araç Kamerası Almak

Aliexpressten Araç Kamerası almak isteyenler için % 50 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Araç Kamerası indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress’ten araç kamerası almak isteyelere tavsiye edilebilecek ucuz ve iyi kameralar var. Araç içi kamera, araç geri görüş kamerası ve Xiaomi araç kamerası gibi. Alınabilecek en iyi araç kamerasını bulmak için seçtiğiniz ürün sayfasının altındaki yorumlara ve satıcının güven puanına dikkat etmeyi unutmayın!

Aliexpress Araç Kamerası Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Araç Kamerası fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Araç Kamerası kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Araç Kamerası için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Araç Kamerası Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Araç Kamerası. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Araç Kamerası alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Araç Kamerası

Aliexpress Araç Kamerası Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Araç Kamerası alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Araç Kamerası almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

   


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri