% 45 Aliexpress RAM İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Ram Almak

Aliexpressten Ram almak isteyenler için % 45 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Ram indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress ram alma konusunda oldukça çok ram çeşidi bulunduran ve ucuz ramler alınabilen bir yurt dışı alışveriş sitesi. DDR Ramler, Ram soğutucular, Avis ram, odge ram, 4-8-16 GB ramler, Memoria ram ve dahası sipariş ile kolayca getirtilebilir. Ram almadan önce seçilen ram hakkında tavsiye ve yorumları okuyup hatta satıcı puanlarına bakıp karar vermek gerekir…

Aliexpress Ram Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Ram fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Ram kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Ram için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Ram Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Ram. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Ram alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Ram

Aliexpress Ram Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Ram alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Ram almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

        


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri