% 45 Aliexpress Powerbank İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Powerbank Almak

Aliexpressten Powerbank almak isteyenler için % 45 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Powerbank indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Haziran ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress powerbank almak için en ucuz fiyatlara sahip yurtdışı alışveriş sitesi. Yurdışından powerbank getirmek için tavsiye ediliyor. Aliexpress’te power bank ile ilgili aynı zamanda pwerbank case, Xiaomi powerbank, Jaki powerbank gibi Çindeki en iyi markaların power bank ürünleri mevcut. Satın almadan önce mutlaka seçilen powerbank için almış olanların değerlendirmelerini ürün sayfasının altından okuyun ve satıcı puanlarını göz önünde bulundurun…

Aliexpress Powerbank Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Powerbank fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Powerbank kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Powerbank için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Powerbank Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Powerbank. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Powerbank alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Powerbank

Aliexpress Powerbank Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Powerbank alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Powerbank almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Haziran 2019

AliExpress Ürünleri Haziran 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Haziran 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

       


Haziran 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri