% 40 Aliexpress Harddisk İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Harddisk Almak

Aliexpressten Harddisk almak isteyenler için % 40 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Harddisk indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress harddisk alma noktasında ucuz fiyatlarından dolayı tüm dünyada tercih ediliyor. Tabii doğru satıcıdan iyi bir ürün almak gerek. Bunun için hdd alanların yorumları ve satıcının puanı da önemli. Aliexpress’te harddisk ile ilgili olarak çok çeşit var. Harddisk kutusu, laptop için hardiskler, external ve internal harddik, SSD harddisk, Toshiba gibi marka bilgisayarlar için harddisk çeşitleri ve dahası…

Aliexpress Harddisk Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Harddisk fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Harddisk kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Harddisk için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Harddisk Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Harddisk. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Harddisk alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Harddisk

Aliexpress Harddisk Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Harddisk alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Harddisk almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

       


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri