% 40 Aliexpress Ekran Kartı İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Ekran Kartı Almak

Aliexpressten Ekran Kartı almak isteyenler için % 40 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Ekran Kartı indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Mayıs ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress ekran kartı almak için en ucuz yurtdışı sitelerinden biri. Ekran kartı fiyatları ucuz ve satın almak isteyenlere uygun seçenekler sunuyor. En çok spariş edilen ekran kartları arasında 4 GB ekran kartları, Nvidia ekran kartı, harici ekran kartı, laptop ekran kartları, ddr2 ve ddr3 ekran kartları. Ayrıca Aliexpress 2. el ekran kartı sipariş etmek için de seçenekleri mevcut…

Aliexpress Ekran Kartı Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Ekran Kartı fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Ekran Kartı kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Ekran Kartı için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Ekran Kartı Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Ekran Kartı. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Ekran Kartı alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Ekran Kartı

Aliexpress Ekran Kartı Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Ekran Kartı alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Ekran Kartı almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Mayıs 2019

AliExpress Ürünleri Mayıs 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Mayıs 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

       


Mayıs 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri