% 40 Aliexpress Bilgisayar Parçası İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Bilgisayar Parçası Almak

Aliexpressten Bilgisayar Parçası almak isteyenler için % 40 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Bilgisayar Parçası indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress’ten bilgisayar parçası alanların en çok talep ettiği ürünler arasında bilgisayar kasası, bilgisayar çantası, bilgisayar gözlüğü ve kulaklığı, ram, harddisk, ssd gibi bileşenler bulunuyor. Aliexpress bilgisayar bileşenleri hem ucuz hem de çeşitli. Ancak satın almadan önce alanların yaptığı yorumları incelemekte fayda var.

Aliexpress Bilgisayar Parçası Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Bilgisayar Parçası fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Bilgisayar Parçası kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Bilgisayar Parçası için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Bilgisayar Parçası Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Bilgisayar Parçası. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Bilgisayar Parçası alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Bilgisayar Parçası

Aliexpress Bilgisayar Parçası Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Bilgisayar Parçası alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Bilgisayar Parçası almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

      


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri