% 35 Aliexpress Laptop İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Laptop Almak

Aliexpressten Laptop almak isteyenler için % 35 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Laptop indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress’te çok ucuza iyi laptop bulmak mümkün. Bunun için tabii ki satış değerlerine ve laptop almış olanların yorumlarına bakmak önemli. Ayrıca laptop satıcısının güven puanı da yüksek olmalı. Aliexpress üzerinde laptop aksesuarları da en çok satın alınan ürünler arasında. Örneğin laptop çantası, laptop soğutucu, laptop standı, laptop için ekran kartı gibi. Aliexpress laptop gelir mi diye soruyorsanız bahsettiğimiz gümrük mevzuatına uyan tüm ürünler Türkiye’ye gelir. Ancak sipariş vermeden önce mutlaka ürün yorumlarını gözden geçirin. Türkiye’den sipariş verenler teslimat süresi ve gümrük konusu ile ilgili yorumlarda bulunuyor. Satın alınacak laptop ürün sayfasının altındaki yorumları inceleyebilirsiniz…

Aliexpress Laptop Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Laptop fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Laptop kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Laptop için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Laptop Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Laptop. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Laptop alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Laptop

Aliexpress Laptop Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Laptop alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Laptop almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

      


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri