% 35 Aliexpress Batarya İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Batarya Almak

Aliexpressten Batarya almak isteyenler için % 35 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Batarya indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress batarya alma noktasında ucuz fiyatları nedeniyle hem Türkiye’de hem de pek çok ülkede tercih ediliyor. Aliexpress’den alınacak bataryalar arasında oldukça fazla çeşit var. Örneğin telefon bataryası ve mutfak bataryası, deji batarya, S3 ve 4S için bataryalar, iPhone için batarya ve dahası… Alınabilecek batarya seçimi sonrası ürün sayfasının altındaki yorumlardan gümrük ile ilgili bilgilere ulaşabilir, Aliexpress’ten batarya gelir mi sorusuna cevap bulabilirsiniz…

Aliexpress Batarya Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Batarya fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Batarya kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Batarya için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Batarya Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Batarya. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Batarya alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Batarya

Aliexpress Batarya Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Batarya alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Batarya almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

       


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri