% 35 Aliexpress Anakart İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Anakart Almak

Aliexpressten Anakart almak isteyenler için % 35 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Elektronik/Teknoloji kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Anakart indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpressten anakart almak özellikle bilgisayar fiyatlarının Türkiye’de çok yükselmesi nedeniyle tercih edilir oldu. Anakart alanların en çok tercih ettiği ürünler arasında telefon için anakart ve pc için anakartlar var. Anakart fiyatları hem ucuz hem de tercih edilir durumda. Satın almadan önce ise mutlaka yorumlara bakın!

Aliexpress Anakart Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Anakart fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Anakart kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Anakart için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Anakart Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Anakart. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Anakart alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Anakart

Aliexpress Anakart Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Anakart alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Anakart almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

         


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri