% 30 Aliexpress Karambit İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Karambit Almak

Aliexpressten Karambit almak isteyenler için % 30 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Spor/Outdoor kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Karambit indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress karambit siparişi vermek uygun fiyatlardan dolayı ve çeşitlerin bolluğu açısından revaçta. Aliexpress karambit test videosunda da belirtildiği üzere satın alınacak karambit ürün seçimi sonrası ürün sayfasında altta bulunan yorumlara mutlaka bakın. Aynı zamanda satıcının puanı da önemli tabii… Karambit bıçak çeşitleri arasında karambit fade, karambit tiger tooth, karambit marble fade, karambit doppler ve lore bulmak mümkün…

Aliexpress Karambit Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Karambit fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Karambit kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Karambit için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Karambit Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Karambit. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Karambit alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Karambit

Aliexpress Karambit Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Karambit alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Karambit almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

      


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri