% 25 Aliexpress Egzoz İndirimi


Bu Kupon Kampanya Boyunca Geçerli

Aliexpress’ten Egzoz Almak

Aliexpressten Egzoz almak isteyenler için % 25 indirim var. Yurtdışı Alışveriş, Alışveriş (Online AVM) kategorisine dahil olan yukarıdaki Aliexpress Egzoz indirimi belirtilen süre için kullanılabiliyor. Kupon süresi bittiği halde geçerli olmaya devam edebilir. Bazı indirim kodu içeren kuponlarda ise süre belirtilmez. 2019 Temmuz ayı içerisinde gelen yeni Aliexpress Ürün için indirim kuponu olduğunda paylaşmaya devam edeceğiz.

*Güncel indirim kuponları için buraya tıklayıp Aliexpress Kupon Kodu sayfasına bakın!

Aliexpress egzoz almak için tüm dünyada en çok tercih edilen yurtdışı alışveriş sitelerinden biri. Özellikle Rusya ve Türkiye’den çok sipariş aldığı belli. Egzoz alanların tercih ettiği çeşitli ürünler var. Mesela egzoz ucu, varex egzoz, bisiklet egzozu, motosiklet egzozu, akrapovic egzoz, sc project egzoz gibi…

Aliexpress Egzoz Kaç Günde Gelir?

2018-2019 dönemi yenilenen gümrük mevzuatına göre yurt dışından alınan ürün fiyatı 22 Euro’yu geçmedikçe gümrük vergisi alınmıyor. Dolayısıyla Egzoz fiyatı 22 Euro’u geçmiyorsa gümrük vergisi ödenmez. Aliexpress’ten alınan Egzoz kaç günde gelir diye soruyorsanız ortalama 5-10 günde Türkiye’ye gelir, ancak gümrük ve PTT kargo süreçlerini de hesaba katarsanız elinize ulaşması daha uzun sürecektir. Bazı durumlarda 15 gün veya daha fazla sürmesi mümkün (İpucu: Almak istediğiniz Egzoz için ürünün sayfasındaki güncel yorumlara göz atın).

Aliexpress Egzoz Tavsiyesi ve Yorumlar

İşte en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı Egzoz. Oldukça yüksek satış adedine ulaşmış durumda. Satın alanların yorumlarına ve ürün puanına bakıp değerlendirebilirsiniz. Aliexpressten Egzoz alanların yorumunu görmek için tıkladığınızda açılan sayfanın altına bakın. (NOT: Türkiye’ye teslimat süresi ve Türkiye’den satın alanların yorumları için açılan sayfanın sağ üstünden gönderim yeri Turkey olarak seçilmeli.)

Aliexpress Egzoz

Aliexpress Egzoz Alanlar ve İnceleme

Bu video Aliexpressten Egzoz alınır mı sorusuna cevap verir nitelikte. Egzoz almak isteyenler için rehber olabilecek bir inceleme…

AliExpress Ürünleri İndirim Temmuz 2019

AliExpress Ürünleri Temmuz 2019 için indirim kampanyası dahilinde online alışverişe özel indirim kodu, promosyon ve hediye çekleri paylaştığı zaman tikokupon.com'da yer vermeye devam ediyoruz. En yeni indirimlerin güncel olarak listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz: AliExpress Ürünleri kampanyaları ve Temmuz 2019 için indirim kuponu fırsatlarını kaçırmayın!

AliExpress Ürünleri Kupon Kategorisi: ,

        


Temmuz 2019 için geçerli diğer indirim kuponları >> AliExpress Ürünleri