Şu an için indirim kuponu yok

İndirim kuponu süresi bittiği için yayından kaldırılmış olabilir.

hepsiburada-com

Hepsiburada.com – Online Alışveriş Sitesi, İndirimleri ve Kampanyaları

www.hepsiburada.com

1998 yılında kurulan Hepsiburada.com Türkiye’nin en büyük ve en çok bilinen online alışveriş sitesi. Kurulduğu günden bu zamana kadar online alışverişi sevdiren ve hizmet kalitesiyle farkını ortaya koyan Hepsiburada.com en çok tercih edilen alışverş sitelerinin başında geliyor.Hepsiburada.com 30 farklı kategoride 600.00 adet ürün çeşitliliğine sahip. Bilgisayar ve cep telefonundan ev elektroniğine, beyaz eşyalardan spor ve outdoor ürünlere kadar aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuda ürün bulmak mümkün. Günümüzde 7 milyondan fazla üyeye sahip olan Hepsiburada.com Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden biri. Sunduğu hizmet kalitesiyle ve uygun fiyat avantajlarıyla fark yaratan Hepsiburada.com, satın aldığınız bir ürünü kusursuz bir şekilde elinize ulaşması için çalışıyor. İstanbul içindeki teslimatlar kargo ile 24 saat içerisinde, İstanbul dışındaki teslimatlar ise 2-3 gün içerisinde tamamlanıyor. Kargo teslimatları sıkı bir kontrolden geçtikten sonra yola çıkıyor. Siz ürünü aldıktan sonra herhangi bir sebepten iptal etmek isteseniz bile bunu internetten kolayca yapabiliyorsunuz.

725-1-hepsiburada-alisveris-sitesi

Hepsiburada İndirimleri ve Kampanyaları

Hepsiburada indirimleri seçilen ürünlere, yapılan alışverişe ve alışveriş tutarına göre değişiklik gösterirken, hazırlanan sürpriz kampanyalara da dönem dönem rastlayabilirsiniz. Bizler tikokupon.com üzerinde Hepsiburada indirimleri ve kampanyalarını bir araya getirerek güncel olarak sizlerle paylaşıyoruz. İndirimler ve kampanyaları şu şekilde sıralamak mümkün; Hediye çekleri, kargo bedava kampanyaları, banka / puan kampanyaları, günün fırsatı ürünleri, özel günler ve sezon fırsatları (sevgililer günü, anneler günü, bayram indirimleri gibi), günün indirime giren ürünleri ve kargo bedava ürünler listesi.

Hepsiburada Hediye Çekleri

Hepsiburada hediye çekleri, yapılan alışveriş tutarına göre veriliyor ve hesabınıza dahil ediliyor. Hediye çekleri kullanımları için mutlaka ilgili kampanya detaylarını okuyun. Hediye çekleri kampanya kullanım koşullarına uygun bir şekilde kullanılmalı. Her hediye çekinin bir kullanım zamanı olduğundan belirtilen bu süre içerisinde kullanmaya özen gösterilmesi gerekir. Çeki kullanmadan önce kullanım başlangıç tarihine mutlaka bakın. Bu bilgileri üye girişi yaptıktan sonra “hediye çeklerim” bölümünden görebilirsiniz.

725-2-hepsiburada-hediye-ceki

Hepsiburada Hediye Çeki Kullanımı

Hediye çeki kullanımı bazı ürünlerde geçerli değil. Bunun ilgili hediye çeki kampanya detayları içerisinde görmek mümkün. Örneğin altın ürünleri, kontörler ve süpermarket ürünleri için hediye çekleri geçerli değildir. Bazı hediye çekleri sadece belirli ürünlerde geçerli olabiliyor. Eğer doldurduğunuz sepetinizde farklı bir mağazaya ait ürünler bulunuyorsa çeki kullanamıyor olabilirsiniz. Mesela; kişisel bakım ürünleri mağazasında geçerli olan bir hediye çekini sadece o mağazanın ürünlerinde kullanmanız gerekir.

Hediye çekleri belirli harcama tutarlarına hitap edecek şekilde hazırlandığından, o tutardaki kullanıma açıktır. Mesela; hediye çekini kullanabilmek için en az 100 TL’lik (kargo ücreti hariç) bir sepet tutarınızın olması gerekir. Bu ve bunlar gibi bilgilere yine üye girişi yaparak “hesabım” sayfanızdaki “kampanyalarım” kısmında görebilirsiniz. Elde ettiğiniz bir hediye çekini sipariş verirken kullanabilirsiniz. Sipariş oluşturma aşamasının en son sayfasında (sipariş özetim sayfası) hediye çekinizi kullandığınızı görebilirsiniz.

Hepsiburada e-bültenleri ile hediye çeki, kargo bedava ve banka kampanyaları hakkında duyurumlar alabilirsiniz. Bunun için e-bülten üyesi olmanız yeterli.

Hepsiburada Fırsatları

Hepsiburada.com her bir üyesi için, ilgilendiği konular doğrultusunda özel fırsatlar sunuyor. Beğenebileceğiniz fırsatları Hepsiburada.com’a üye girişi sonrası “fırstlarım” bölümünde görebilirsiniz. Fırsatlarım bölümünde yer alan indirimli ürünler ilgili üyeye özel olarak listelenir. Yani bu bölümdeki indirimler size özeldir. Ayrıca bu fırsatları üye olurken belirttiğiniz e-posta adresine de gönderildiğini belirtelim.

725-3-hepsiburada-firsat

Hepsiburada.com üzerinden alışveriş yaparken tikokupon.com ekibi olarak sizlere paylaştığımız Hepsiburada indirim kuponu, hediye çekleri, Hepsiburada promosyonları ve avantajlı Hepsiburada indirim kampanyalarını yine bu sayfadan takip edebilirsiniz. Alışveriş yaparken sizler için derleyip sunduğumuz bu indirimleri değerlendirmeyi unutmayın!

Hepsiburada.com Reklam Filmi