Şu an için indirim kuponu yok

İndirim kuponu süresi bittiği için yayından kaldırılmış olabilir.

dhgate-com

DHgate’den Alışveriş ve İndirim Kuponu Kullanımı (DHgate Coupons)

www.dhgate.com

Çin’in bir numaralı online satış pazarı DHgate, girip gezmekten zevk alacağınız hem de alışveriş yapıp memnun kalacağınız bir site. Tahmin edersiniz ki DHgate ürün yelpazesi oldukça geniş. Aklınıza gelebilecek her türlü ürünü çok ucuz fiyatlarla DHgate üzerinde bulabilirsiniz. Dhgate üzerinde bulunan tüm ürünler çeşitli satıcılar tarafından listeleniyor. Satın almak istediğiniz bir ürünü incelerken satıcının puanına ve diğer alıcıların yaptıkları yorumlara da dikkat etmeyi sakın ihmal etmeyin. İyi puanı olan ve iyi yorumlar almış satıcıları tercih etmek doğru bir yaklaşım olacaktır.

725-1-dhgate-alisveris

DHgate güvenli bir site. Çünkü alıcı ile satıcı arasında güvenli bir ortam sunuyor. Almak istediğiniz ürünün bedelini yatırdığınızda (Paypal kullanabilirsiniz) para DHgate sitesinde kalıyor ve siz ürünü almadan ve tamam demeden paranız satıcının eline ulaşmıyor. Dolayısıyla memnun olmadığınız durumlarda paranızı geri çekebilir veya kredi olarak sistemde tutabilirsiniz. Ebay veya Türkiye’deki Gittigidiyor sistemlerine benzer bir şekilde çalıştığından alıcının korunması söz konusu.

DHgate Coupon (DHgate İndirim Kuponu)

725-2-dhgate-coupon

DHgate alışveriş sitesi üzerinden sipariş verirken bu sayfada sizler için paylaştığımız DHgate Coupon veya DHgate indirim kuponu fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. DHgate kuponları içerdiği kod sayesinde size ek bir indirim sağlayacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey tikokupon.com’un DHgate sayfasında bulunan indirim kodunu açmak ve DHgate ödeme sayfasında kullanmak. DHgate kuponlarını tikokupon ekibi olarak sizlere ücretsiz paylaşıyoruz. En güncel DHgate indirim kuponlarını ve indirim kodlarını bu sayfada bulabileceksiniz.

DHgate alışveriş sitesinde bebek giysilerinden kozmetik ve parfümlere kadar herşey var. İster bebek giysileriyle ilgilenin ister indirimli parfüm arayışında olun DHgate üzerinden hepsini bulmanız mümkün. Ayrıca telefon aksesuarları çok uygun fiyatlı ve oldukça ucuz. Kozmetik aksesuarları alabilir, fırçalar vb. bulabilirsiniz. DHgate Türkiye’ye kargo ücreti ücretsiz olan satıcılar var. Ücretsiz kargo sunan satıcıları aramalarda filtreleyerek bulabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız ürün fiyatı çok daha uygun olacaktır.

DHgate’den Alışveriş Yapan Bir Kullanıcının Ürün Yorumları