% 5 Lilakutu İndirim Kodu


Bitiş: 31 Aralık 2015 Bu kuponun süresi doldu

Lilakutu İndirim, Ekim 2018

360_lilakutu-comKozmetik kategorisinde en çok tercih edilen mağazalardan bir olan Lilakutu, şimdi de ekstra bir indirim avantajı sunuyor. Buradaki Lilakutu indirim kodu sayesinde alışveriş yapan herkes ekstra %5 indirim alabiliyor. Hem de anında… Harf ve rakamlardan oluşan Lilakutu indirim kodları seçilen ürünler sepete eklendikten sonra sepet (veya ödeme sayfası) üzerinde kullanılabilir. Lilakutu sepet sayfasındaki “indirim kodu” bölümüne bu kodu eklediğinizde ise anında indirim toplam fiyata yansıyor. Böylece Lilakutu’dan alışveriş yapan herkes anında ilave bir indirim almış oluyor.

Bilmeyenler için hemem bahsedelim. Lilakutu kişiye uygun olan ürünü bulup deneyen bir mağaza olma özelliğiyle öne çıkıyor. Her kişinin ten ve koku formu birbirinden farklı olduğu için teninize en uygun parfümü, kozmetik ürünlerini Lilakutu farkıyla deneyebiliyor ve satın alabiliyorsunuz. Lilakutu avantaj kampanyaları sayesinde de alışveriş yapanlar ilave indirimler yakalıyabilir. Lilakutu kargo ücreti almıyor ve her alışverişte de bir deneme boyunu ücretsiz olarak alışveriş yapan herkese sunuyor. Bu bedava fırsat Lilakutu’yu cazip hale getiren diğer nedenlerden…

Ayrıca Lilakutu üzerinden alışveriş yapanlar harcanan her bir lira için de bir Lilapuan kazanabiliyor. Bu Lilapuanlar alışveriş yapanlar için oldukça avantajlı aslında. Çünkü bir sonraki Lilakutu alışverişlerinde bu puanları kullanmak ve yine güzel indirimle de siparişi tamamlamak mümkün.Diğer Lilakutu indiirmlerini takip etmek için siz de tikokupon.com’un Lilakutu sayfasına bakabilirsiniz.

Lilakutu Kupon Kategorisi:

   


Ekim 2018 için geçerli diğer indirim kuponları >> Lilakutu